Jak mění digitální a generační vývoj nakupování v sektoru B2B

Průmyslové nákupní chování se mění. Exponenciální rozvoj technologií za posledních 20 let a generace miléniálů, která v tomto digitálně propojeném světě stárla, mění způsob, jakým se nakupuje.

Studie dynamiky průmyslových nákupů společnosti UPS, prováděná každé dva roky od roku 2015, nabízí pohled na měnící se zvyky a očekávání odběratelů B2B

Studie z roku 2019 se zaměřuje na tři klíčové trendy, které byly identifikovány na základě rozsáhlých rozhovorů s odborníky z Francie, Německa, Itálie a Spojeného království, s porovnáním s USA a Čínou.

EN_IBD_thumbail_v5.jpg

Hlavní body studie

Digitální posun

Vzhledem k tomu, že se digitální svět stal všudypřítomným v našem každodenním životě, boří hranice, které tradičně oddělují B2B od nákupních rozhodnutí B2C. To má dopad na celý prodejní cyklus a představuje také příležitosti pro dodavatele, kteří jsou řádně umístěni.

EN_IBD_graph_1_v2.jpg

Změna demografie

Miléniálové jsou na špici stát se dominantní generací v globální pracovní síle a mají rostoucí vliv na rozhodování o nákupu. Pochopení jejich hodnot, zvyků, očekávání a jejich odlišnosti od předchozích generací je klíčem k budoucímu růstu.


EN_IBD_graph_2_v2.jpg

Diferenciační faktory

Naše studiu ukazuje, že profesionálové v oblasti nákupu jsou stále více ochotni přistupovat k nákupu v sektoru B2B. V této souvislosti je důležitější než kdy jindy poskytovat takovou hodnotu, která bude rozlišovacím faktorem v jednotlivých fázích nákupu zákazníků

EN_IBD_graph_3_v2.jpg


Stáhněte si infografiku pro náhled studie.

Vyplňte formulář, abyste obdrželi bezplatnou kopii studie

Nezapomeňte zaškrtnout políčko „Souhlasím“ jako podmínku pro získání studie.