Skip to main content

Buduj długoterminowe relacje z klientami dzięki pełnej przejrzystości

Jak poprawić doświadczenie klienta – od szukania produktów po dostawę


Doświadczenie zakupowe, które oferujesz swoim klientom, decyduje o sukcesie Twojej firmy. Dzięki sklepom internetowym w zasięgu ręki 24 godziny na dobę podróż klienta musi być bezbłędna – a konsumenci pragną przejrzystości na każdym kroku. Przeczytaj nasz raport "Znaczenie w pełni przejrzystej ścieżki zakupowej" i dowiedz się, jakich informacji oczekują klienci w drodze do zakupu. PeakSeason_Trans_graph01.jpg

Jak przejrzysta jest podróż klienta w Twoim sklepie?

Jako konsument wiesz, że pełna przejrzystość podczas podróży klienta ma kluczowe znaczenie nie tylko w przyciąganiu i utrzymywaniu nowych klientów, ale także w budowaniu długotrwałych relacji.

W naszym raporcie opisaliśmy różne strategie oparte na globalnych trendach i lokalnych informacjach z naszej ankiety Pulse of Online Shopper z 2019 roku, które pozwalają upewnić się, że Twoi klienci są dobrze poinformowani od momentu szukania produktu po otrzymanie przesyłki. 

Zapomnij o opuszczonych koszykach: Postępuj zgodnie z prostymi krokami, takimi jak wyświetlanie całkowitych kosztów i recenzji produktów dodanych przez innych klientów, przejrzysta i łatwa polityka zwrotów oraz zaktualizowane informacje o wysyłce – dzięki temu klienci wrócą do Twojego sklepu!

Wtyczki dla większej wygody Twojej i Twoich klientów

Zapewnij swoim klientom większą wygodę podczas zakupów – na przykład oferując różne opcje dostawy lub zachowując przejrzystość w odniesieniu do planowanych czasów doręczenia podczas realizacji transakcji. Nasze bezpłatne wtyczki e-commerce umożliwiają łatwą integrację szerokiej gamy usług dostarczania UPS bezpośrednio w sklepie internetowym. Twoi klienci i pracownicy będą Ci za to wdzięczni!

PeakSeason_Trans_graph_02.jpg

PeakSeason_Trans_graph_03A.jpg
PeakSeason_Trans_graph_03B.jpgPeakSeason_Trans_graph_03C.jpg

Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną kopię całego dokumentu

Należy zaznaczyć pole wyboru jako warunek otrzymania dokumentu.